top of page

YASAL UYARI

Bu web sitesi içinde kullanılan her türlü resim, yazı, çizim, test verisi, test raporu ve döküman

MTO Mühendislik ve Projelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi ("MTO")'ne aittir.

 

1) MTO; site içinde geçen bilgi ve belgeleri doğruluğuna güvendiği kaynaklara dayanarak ve yasal kullanım izinlerini alarak siteye eklemiştir. Bu kaynaklardan tedarik edilen bilgi ve belgelerin dışında bazı açıklamalarda MTO kendi çizim ve tasarımlarını da kullanmıştır. Üçüncü şahısların ve/veya kurum ve kuruluşların bu websitesi dahilindeki herhangi bir resim, çizim, animasyon ya da sunumu MTO'nun yazılı izni olmadan herhangi bir yazılı ve/veya görsel ortamda veya internet ortamında kullanması, kopyalanması, sunumlarına eklemesi ve paylaşması kesinlikle yasaktır

2) EvoDis® ve EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi; MTO'nun tescilli ticari markalarıdır. Ayrıca tüm EvoDis®modellerinin tasarım tescilleri MTO'ya aittir. Bu ürün ve sistemlerin isimlerinin, çizimlerinin, tasarımlarının sunumlarda, makale ve tez çalışmalarında, yazılı ve/veya görsel medyada ve/veya internet ortamında kullanımı MTO'nun yazılı iznine tabidir. Bu çizim ve tasarımların kopyalanması Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Patent Hakları Kanunu ile yasaklanmıştır. 

3) Site içinde MTO'nun yaptığı ve yapmaya devam ettiği bazı testlerin verileri ve test raporları gibi bilgi ve belgeleri bulunmaktadır. Bu bilgi ve belgeler MTO'nun ar-ge çalışmaları kapsamında satın aldığı hizmetlerdir ve kullanımları MTO'nun yazılı iznine tabidir.

 

Yukarıda açıkça belirtilen maddelerin kısmen ya da tamamen ihlal edilmesi durumunda

MTO yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.  

MTO gerek bu web sitesinde, gerekse broşür, sunum ve animasyonlarında doğruluğuna inandığı kaynakları ve araçları kullanmıştır. Bu kaynaklardaki hatalardan veya bu kaynaklardan edinilen bilgi ve belgelerin üçüncü şahıs ve/veya kurumlar tarafından kullanımı sonucunda oluşabilecek maddi ya da manevi kayıplardan MTO sorumlu tutulamaz. 

www.tr.mto.com.tr adresindeki bu websitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar işbu yasal uyarıyı 
okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

bottom of page