600. Kule

20.03.2017

EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi Türkiye ve dünyadaki son kullanıcılar için 600 kule uygulamasına ulaşmıştır. 9+ yıllık uygulamalar boyunca EvoDis® ile korunan kulelerin hiçbirine yıldırım düştüğüne dair geri dönüş olmamış ve sistem %100 başarılı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yerli Malı Belgesi

04.11.2016

%100 Türk mühendisliği ve işçiliğiyle üretilen EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi Yerli Malı Belgesi almaya hak kazanmıştır. Yerli Malı Belgesi; sadece ülkemizde değil, Avrupa, Afrika ve Asya'daki ilk ve tek yıldırım engelleme çözümü olan EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi'nin Türk Malı olduğunu tescillemiştir.

MTO Bursa

01.07.2016

MTO yönetim ve üretim merkezi Bursa'ya taşınmıştır. Bursa; sanayi alanındaki imkanları ve lojistik avantajları ile MTO'nun büyümesine katkı sağlamakta ve üretim kapasitemizin artmasına imkan vermektedir. İletişim bilgilerimizi güncellemeyi unutmayınız.

ATC Hindistan EvoDis® Uygulaması

21.05.2015

MTO’nun ATC Hindistan için ilk EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi uygulaması Cochin bölgesinde yapılmıştır.  ATC Hindistan; kurulduğundan beri defalarca ağır yıldırım hasarları oluşan kulesinde yıldırım riskini minimize etmek için EvoDis® Sistemi’ni monte etmiş ve yaklaşan Muson sezonu öncesi EvoDis® Sistemi'nin performansını takip edecektir.

Vodafone Hindistan EvoDis® Uygulaması

19.05.2015

MTO’nun Hindistan'daki ilk EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi uygulaması Vodafone'un Kolkata bölgesindeki kulesinde yapılmıştır.  Vodafone Hindistan'ın bölgedeki veri toplama merkezinde bulunan ve daha önce yıldırım kaynaklı hasarlara maruz kalan kulesinde EvoDis® Sistemi kullanılarak yaklaşan Muson sezonu öncesinde kulenin korunması hedeflenmektedir.

EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi Uluslararası Uygulamaları

14.01.2014

EvoDis® Yıldırım Engelleme Sistemi uluslararası telekomünikasyon projelerinde yer almaya başlamıştır. İlk Türkiye dışı uygulaması Filipinler'de hizmet veren TV5 operatörünün 5 kulesi için yapılmıştır. 

1/4

Please reload

Haberler